Forum per RBD
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendes antaret qe regjistrohen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: pershendes antaret qe regjistrohen   Fri Mar 12, 2010 10:14 pm

un ju pershendes te gjithve antarve qe regjistrohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Fri Mar 12, 2010 10:41 pm

Thnx per pershendetje, pra une qenkam i dyte dhe i fundit i regjistruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 14, 2010 9:20 am

Tash jane 6 anetare te regjistruar dhe e fundit eshte Nermini, pershendetje per ne gjashte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 14, 2010 11:09 am

pershendetje për të gjith.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 14, 2010 2:12 pm

Thnx per prsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 14, 2010 3:42 pm

ok flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 14, 2010 11:50 pm

Tani jane 7 anetare dhe anahi e fundit, nje pershendetje per te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Thu Mar 18, 2010 6:53 pm

pershendes antaret qe regjistrohen në këtë forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Thu Mar 18, 2010 7:00 pm

Edhe une i pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 21, 2010 8:43 am

flm bubulina qe je regjistruar ne forumin ton pershendetje per bubin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sun Mar 21, 2010 9:35 am

E pershendesim bubulinen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Poncho
I/ e posa ardhur
I/ e posa ardhur
avatar

Numri i postimeve : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 15/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Tue Mar 23, 2010 4:54 pm

Pershendetje per tinen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Thu Mar 25, 2010 7:16 am

10 anetare dhe tina e fundit, nje prsh per te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 126
Points : 190
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010

MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   Sat Mar 27, 2010 1:21 pm

ok flm shpresoj qe te regjistrohen me shum antar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rebelde-rbd.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendes antaret qe regjistrohen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendes antaret qe regjistrohen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelde KS :: Kategoria e pare :: Urime dhe pershendetje-
Kërce tek: