Forum per RBD
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RBD Oficial Kosov forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 27
Location : Everywhere

MesazhTitulli: RBD Oficial Kosov forum   Fri Mar 12, 2010 10:46 pm

Forumi me i njohur i RBD ne Kosove, sidoqofte po i bej reklam, edhe pse tani nuk paska anetare. Ky eshte edhe kushti qe admini i ketij forumi ka reklamuar te ne.

www.rebelde-ks.forumotion.com


www.rebelde-ks.forumotion.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
RBD Oficial Kosov forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutës 1244 për shkak të këmbënguljes së Serbisë, devalvon pavarësinë e Kosovës, të shpallur më 17 shkurt 2008
» Selim Hasanaj: Të ashtuquejturit ''titist'' dikur në Kosovë dhe ''Patriotët luftëtarë'' në pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtë e Kosovës Haki Taha dhe Bajram Gashi
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelde KS :: Off Rebelde :: Reklama te ne-
Kërce tek: