Forum per RBD
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqejn RBD?

Shko poshtë 

A ju pelqejn RBD?
Po
100%
 100% [ 2 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Pak
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Poncho
I/ e posa ardhur
I/ e posa ardhur
avatar

Numri i postimeve : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 15/03/2010

MesazhTitulli: A ju pelqejn RBD?   Tue Mar 23, 2010 4:54 pm

A ju pelqejn RBD?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: A ju pelqejn RBD?   Thu Mar 25, 2010 7:16 am

PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
I/ e posa ardhur
I/ e posa ardhur


Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 27/06/2010

MesazhTitulli: Re: A ju pelqejn RBD?   Sun Jun 27, 2010 11:45 am

pse a pzetje ju duket kjo juve ??????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Christopher
Hyper aktiv/e
Hyper aktiv/e
avatar

Numri i postimeve : 128
Points : 221
Reputation : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 28
Location : Everywhere

MesazhTitulli: Re: A ju pelqejn RBD?   Mon Jun 28, 2010 4:29 pm

Pse qka asht kjo? Une po e shoh qe po mbaron me pikepyetje, dhe cdo fjali qe ne fund merr pikepyetje sipas rregullave gramatikore tregon qe po pyet diqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju pelqejn RBD?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ju pelqejn RBD?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelde KS :: Off Rebelde :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: